Wydruki

Wraz z obróbką fotograficzną polecamy wydruk cyfrowy w rozmiarach od A4  do A1 na płótnie typu Canvas oraz papierze fotograficznym, tuszami pigmentowymi HP Viviera pozwalającymi uzyskiwać żywe i olśniewające wydruki kolorowe oraz realistyczne wydruki czarno-białe;

Dlaczego u nas?

W przeciwieństwie do innych usługi graficzne wykonujemy kompleksowo tj. prócz obróbki fotografii zapewniamy doskonałej jakości wydruk na najwyższej klasy markowym sprzęcie wraz z dostawą gotowego produktu, obrazu do klienta.

Wydruk na płótnie

Canvas to lniana tkanina zbliżona strukturą do płótna malarskiego, doskonale nadaje się do niedrogich reprodukcji dzieł sztuki na własny użytek. Ekonomiczny elastyczny materiał do zastosowań artystycznych, gwarantujący doskonałą jakość po przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu atramentów pigmentowych umożliwia uzyskanie wydruków odpornych na działanie wilgoci i promieni UV.

Charakterystyka wydruku na płótnie w skrócie:

  • specjalna tkanina naśladująca płótno;
  • druk daje efekt zbliżony do obrazu malarskiego;
  • gramatura materiału: 380g/m2;
  • max. szerokość zadruku: 600mm;
Wydruk na papierze fotograficznym

Wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym pozwala uzyskiwać niedoścignioną jakość, zaś tusze pigmentowe jakie stosujemy utrwalają kolory na lata bez obaw o blaknięcie lub utratę szczegółów w wydruku.

Obrazy i cyfrowe reprodukcje

Drukujemy reprodukcje obrazów z przesłanych zdjęć lub z internetowych banków zdjęć i reprodukcji. Obrazy drukowane przez nas oprawiane są w antyramę lub jako wydruk na płótnie napinane są na drewniane ramy, tak przygotowane gotowe są do powieszenia na ścianie w galerii, biurze lub domu.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe z nadrukiem to bardzo popularna forma promocji firm, umożliwia skuteczną i bezpośrednią reklamę produktów oraz usług poprzez nadruk haseł reklamowych, logotypów na przedmiotach codziennego użytku. Istnieje kilka technik którymi wykonuje się nadruki:

Tampodruk – technika druku, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie i twardości, wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach. Przez dobranie odpowiedniej farby możliwe jest drukowanie na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal.

Sitodruk – technika druku pozwalająca na zadrukowywanie dużych powierzchni. Wykorzystuje się w niej prostokątną ramę, zwykle aluminiową z napiętą na nią siatką (z nylonu, poliestru lub metalu) z szablonem. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby, stanowiąca negatywowy obraz drukowanego wzoru.Sitodrukiem wykonuje się jedno lub wielokolorowe nadruki na: papierze, tekturze, foliach, płytach z tworzyw sztucznych, metalach, szkle(butelki), ceramice(kubki), oraz tekstyliach(koszulki).

Grawerowanie laserem – znakowanie laserem charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością. Grawerowanie nawet skomplikowanych wzorów trwa względnie krótko. Mała średnica wiązki laserowej (ok. 1 mikrometra) zapewnia precyzyjne odwzorowanie pożądanego rysunku nawet z zachowaniem odcieni szarości. Różnorodność możliwych do obróbki tą techniką materiałów daje dużo swobody w projektowaniu zdobnictwa artykułów reklamowych.

Termotransfer – znakowanie tą techniką polega na przenoszeniu nadruków przy pomocy pras termotransferowych ze specjalnego papieru na różnego rodzaju materiały, np. kubki, koszulki, czapeczki, długopisy itp. Technologia ta najlepiej sprawdza się przy niskich nakładach. Materiały powinny charakteryzować się odpornością termiczną.

Kalka ceramiczna – Metoda zdobienia głownie szkła, porcelany i porcelitu(kubki, szklanki, talerze).Kalkę ceramiczną wykonuje się w technice sitodruku pośredniego. Na papier będący nośnikiem nakładana jest farba. Po wyschnięciu papier naklejany jest na przedmiot, który następnie wypalany jest w temperaturze do 1000stC. Następuje wtedy bardzo trwale połączenie farby z powierzchnia przedmiotu.

Zaufali nam...
W naszej ofercie znajdują się : Tanie Ulotki, foldery składane, Broszury A4, Broszury A5, Broszury DL, Teczki ofertowe oraz teczki firmowe z nadrukiem, plakaty w formatach A0, B1, A1, A2, A3, wizytówki laminowane, wizytówki jednostronne foliowane, wizytówki dwustronne, druk katalogów, druk magazynów, druk - gazetki reklamowe, karty firmowe, druk wszelkiego rodzaju kalendarzy oraz kalendarze 2011, kalendarze ścienne, kalendarze trójdzielne, planszowe oraz kalendarzyki kieszonkowe, ponadto notesy firmowe z nadrukiem, bloczki do notowania, pocztówki, karty okolicznościowe, naklejki, druk wielkoformatowy, banery, druk na folii, druk na siatce. Oferujemy również tanio projekty graficzne. Dostarczamy druk do wielu polskich miast: Warszawa, Łódź, Wrocław, Toruń, Płock, Nysa, Opole, Katowice, Jelenia Góra, Olsztyn, Ełk, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Białystok, Leszno, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok, Brzozów, Małopolskie, Mazowieckie, Podkarpackie.
AMTE.pl Kontakt Szukaj http://amte.pl Kontakt Szukaj http://amte.pl